Traktoriáda Bujanov 2019


6. ročník traktoriády je úspěšně za námi. Díky deštivému počasí byla trať pěkně promočená a dala tak zabrat nejednomu řidiči a stroji. Diváci se tak mohli podívat na velice zajímavý závod, jelikož překvapivě i ti nejsilnější měli místy problémy projet a málokdo dojel do cíle suchý a čistý. Letos to byl opravdový souboj strojů a závodníci měli možnost předvést své domácí i tovární stroje. Bylo to skvělé a budeme se těšit zase za rok.

Níže se můžete podívat na videosestřih z letošního závodu.

Traktoriáda Bujanov 2019

Spolek Traktory Bujanov Vás zve na

6. Ročník Bujanovské Traktoriády

Všichni fanoušci domácích, ale i továrních traktorů se můžou tešit na další ročník velmi oblíbené Traktoridáy Bujanov, která se bude opět konat na trati u silážních jam v Bujanově. Závodníci se mohou těšit na jednotlivé disciplíny a speciálně upravenou trať a ukázat tak svůj um, ale i stroj.
Návštěvníci se mohou těšit na skvělou zábavu a napínavé závody, obdivovat nejen doma vyrobené traktory, ale dát si k tomu i dobré pivo. Večer bude následovat večerní zábava.

Pokud uvažujete o přímé účasti v závodu, doporučujeme se registrovat v našem formuláři: http://traktoriadabujanov.cz/registrace/

DNE 22. ČERVNA 2019, AREÁL TRAKTORIÁDY BUJANOV
Program:
9:00 – 11:30 prezentace závodníků
11:30 – 12:00 seznámení s průběhem závodu a s bezpečností při závodu
12:00 – 13:30 spanilá jízda a seznámení závodníků s tratí
13:30 start závodu
17:00 vyhlášení výsledků, předání cen vítězům
19:00 – ? hraje KAPELA JZD a JEREMY JUKE BOX

OBŠERSTVENÍ PO CELÝ DEN ZAJIŠTĚNO, VEČER ZAPÁLENÍ TÁBORÁKU
Pískoviště pro malé děti, cukrová vata

Konání této akce finančně, materiálně a pořadatelsky podporují:
Obec Bujanov Kučera – zemědělská s.r.o., ALEX Industries s.r.o., Antonín Korejtko, Autodoprava Kundrát František Horní Planá, Autodoprava Pavel Novák Bujanov, Spintech Chalšiny s.r.o., Ertl, silniční a stavební práce, Autoškola BENASI Český Krumlov, dobrovolní hasiči Rožmitál na Šumavě a především sami občané Bujanova, dobrovolníci a fandové tohoto druhu zábavy.

Traktoriáda Bujanov 2019 – pozvánka
Traktoriáda Bujanov 5. ročník 2018

GPS Souřadnice areálu: 48.708225, 14.422047